kategorie | Nezařazené

Petice – Požadujeme odstoupení Jiřího Paroubka z politických funkcí

Datum: Únor 2010 | Vložil:

Požadujeme odstoupení Jiřího Paroubka
z politických funkcí

Také jste byli zděšeni projevem předsedy vlády ČR po volbách do PS-PČR?! Lze to hodnotit jako pokus o rozvracení republiky. Jeho hanebné přirovnání k roku 1948 nelze  komentovat ani tolerovat – pouze odsoudit. Uráží demokraticky smýšlející občany a všechny oběti zločinného, komunistického režimu. Česká republika je náš stát – ne pana Paroubka! Jeho další setrvávání v úřadu je ostudou nás všech, ostudou ČSSD a jejího vedení. Nečinně přihlíží jednání a konání člověka, které s politikou a funkcí, kterou zastává, nemá nic společného. Ohrožuje ČSSD, uráží její dlouholetou tradici a její poctivé členy. Připravuje cestu k moci KSČM, straně ze zákona protiprávní, se zločineckou minulostí. Dovolil si zpochybnit hlasy milionů voličů pravicových stran, upřednostňuje osobní zájmy před zájmy země, je na něho podáno trestní oznámení, mohu pokračovat…Hulvátství, arogance, populismus, nekulturnost projevu a vystupování. Není možné, aby člověk takovýchto „kvalit“ měl i nadále možnost rozhodovat o našich osudech a budoucnosti naší země v jakékoliv veřejné a politické funkci. Demokratičtí politici by se měli veřejně distancovat od Jiřího Paroubka (především sama ČSSD) a požadovat jeho okamžité odstoupení, nechtějí-li mít podíl – s neodejmutelnou osobní odpovědností – na narůstajícím ohrožování svobody, demokracie a nástupu komunistů k uchopení moci v České republice.

„Když by byla naše bolševická, tedy jediná správná ideologie někdy v budoucnu nedopatřením nebo špatnou organizací voleb poražena, musí se tyto výsledky voleb zpochybnit.“ J.V. Stalin (11.5.1949). Jiří Paroubek nám to v neděli připomněl – zřejmě studoval marxismus-leninismus důkladně…

Můžete vyjádřit svým podpisem vůli podporovat demokracii, svobodu, úctu k životu, k etickým hodnotám a k dobrým mravům – jsou akutně ohrožovány. I občané nesou odpovědnost za stav země.

ÚSTAVA ČESKÁ REPUBLIKY čl. 23

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Připojuji svůj podpis pod text petice . . . více dostParoubka.cz →

.

Zprávy Sluvko

2 komentářů u “Petice – Požadujeme odstoupení Jiřího Paroubka z politických funkcí”

  1. Dědek Jan napsal:

    Tu petici pak řádně pomuchlej a vytři si s ní řiť.


Zanechat komentář

nedávná videa

štítky

Odkazy