kategorie | Nezařazené

Mazaný Paroubek. Kupuje remcaly

Datum: Únor 2010 | Vložil:

V minulých blozích už jsem probral Paroubkův boj o kdeco. O naše důchody, poplatky a také je třeba zmínit slib zvýšení mateřské. Prostě líbivá politička a rozhazování peněz v době, kdy se má šetřit. Líbivá předvolební kampaň. Jak ten na nás myslí, oko nezůstává suché. Jeho argumentace, že „se to zaplatí “ z dividendy ČEZu snad ani netřeba komentovat. Prostě ty peníze z dividendy, které mají doputovat do státní kasy vezme a přehodí je na jinou hromádku. Jenomže na té první hromádce pak budou scházet.

Připomíná mi  to starý pamácký vtip. (pro ty co neví co je to pamácký – PaM byly útvary Práce a mzdy). Když se za komárů dělaly tzv. přestavby, vzal se objem peněz a jenom se jinak rozdělil. Vzali jste pytel peněz, zatřepali jste s ním a postavili ho stejně velký vedle. A ta přestavba to byl ten rachot co se dělal při tom třepání tím pytlíkem. A tak je to i s těmi dividendami  na mateřskou.

Proč to ten Paroubek dělá? Protože jeho poradci vědí přesně, jak na obyčejného, dříve pracujícího člověka. Je to takový zvláštní druh Homo sapiens-poddruh Remcal.

Vědecky je dávno prokázáno, že živočichům nevadí ani tolik ztráta svobody v uzavřené rezervaci, hlavně že jim někdo hodí jejich dávku žrádla. Český Remcal byl vyšlechtěn tak, že mu stačí hodit jenom SLIB. Oranžové destrukční komando pracuje dávno v rámci programu „jakákoliv kravina, kterou hodíme mezi Remcaly, bude uchopena a sežrána“.

Remcal nemyslí, jenom žere. A nechce se od něho nic moc. Jenom hodí kandidátku do urny. Remcal má ještě jednu zvláštní vlastnost. Je naprogramován jenom na centrální mozek, ostatní informace automaticky vylučuje. Tím se vysvětluje, že jednou přijatá informace typu „dluhy se neplatí“, „zdravotnictví je zadarmo“ „my se o vás postaráme“ je pevně vryta ve třech závitech ze šesti, do hmoty podobné mozku, a šmitec.

A pak se divme těm preferencím.

Autor: Petr Paulczynski

.

Zprávy Sluvko

Zanechat komentář

nedávná videa

štítky

Odkazy